قهوه مولیناری

نمایندگی دانه قهوه کیلویی با مارک مولیناری

دانه قهوه کیلویی که با مارک ایتالیایی مولیناری وارد بازار ایران شده است در حال حاضر از طریق نمایندگی های معتبر در بازار کشور به فروش عمده می رسد. این سایت هم فرصتی برای عمده فروشی انواع قهوه های ایتالیایی می باشد که در بسته بندی های سه کیلویی و یک کیلویی و نیم کیلویی می توانید اقدام به سفارش نمایید.

قهوه مولیناری یک برند معتبر ایتالیایی می باشد که انواع لاین قهوه های این شرکت در بازار ایران نیز در حال فروش عمده می باشد.

قهوه روسو مولیناری در میان لاین های دیگر با توجه به قیمت مناسب تری که دارد، فروش بالاتری را به خود اختصاص داده است.

بهترین قیمت دانه قهوه کیلویی مولیناری

دریافت بهترین قیمت برای خرید عمده انواع قهوه های مولیناری در نتیجه ارتباط گیری مستقیم با وارد کننده آن امکان پذیر خواهد بود.

این قیمت ها با در نظر گرفتن حجم خرید مشتریان می تواند شامل درصد تخفیف ها و همچنین اکسسوری های متنوعی باشد که بدون شک برروی کاهش قیمت تمام شده تاثیر می گذارد.

دانه قهوه کیلویی

سفارش انواع قهوه مولیناری

امروزه اکثر کافی شاپ ها و رستوران ها برای سرو قهوه خود، به دنبال بهترین مارک هستند. بدون شک قهوه مولیناری هم یکی از بهترین برند قهوه های موجود در بازار می باشد.

این نوع قهوه ها با توجه به این که نیاز مشتریان در اقصی نقاط کشور می باشد، به صورت اینترنتی هم امکان فروش عمده آن فراهم شده است.

در حال حاضر انواع قهوه های صد در صد عربیکا، قهوه های میکس روبوستا و عربیکا با درصدهای مختلف در این سایت آماده فروش عمده می باشد.

سفارشات خود را با یک تماس ارائه نمایید تا در کمترین زمان اقدام به ارسال آن ها به هر کجای کشور که بخواهید، نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا