قهوه ساز بوش

عرضه دستگاه قهوه ساز اسپرسو بوش

بوش به عنوان یکی از کمپانی های فعال در عرصه ساخت و طراحی دستگاه های قهوه ساز اسپرسو می باشد که در نمونه های صنعتی و خانگی می توان اقدام به خرید آن نمود.
امروزه شرکت های فعال در زمینه ساخت قهوه سازهای حرفه ای با نام های تجاری مختلفی اقدام به ساخت خود نموده اند و در این زمینه قهوه ساز بوش با مدلTES 50129، یکی از بهترین پیشنهاداتی می باشد که برای بخش خانگی و همچنین نیمه صنعتی می توان ارائه نمود.
کمپانی بوش به عنوان یکی از شناخته شده ترین و مطرح ترین مواردی می باشد که توانسته اقدام به ساخت قهوه سازهای خانگی و یا صنعتی به صورت دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک نماید و بر اساس اولویت های مد نظر مشتریان، این امکان وجود دارد که انواع مدل های مختلف را پیشنهاد نمود.

مشخصات قهوه سازTES 50129

هر چه شناخت مشتریان در خصوص قهوه سازهای اسپرسو بیشتر باشد، بدون شک این مزیت نیز فراهم می شود که بتوان با آگاهی بیشتری اقدام به انتخاب یک قهوه ساز برقی نمود.
قهوه ساز اسپرسو بوش با مدلTES 50129، از ظرفیت مخزن 1.7 لیتری برخوردار بوده و فشار بخار 15 بار آن نیز کمک به ارائه یک قهوه اسپرسو با خامه فراوان می نماید.
ظرفیت مخزن قهوه این دستگاه نیز 300 گرمی می باشد که می توان از دانه قهوه و یا پودر قهوه در داخل این دستگاه استفاده نمود و این مسئله بستگی به نیاز مشتریان دارد و با بدنه و ظاهر زیبای خود، بهترین گزینه را برای خرید، ایجاد نموده است.
منبع: بازار شکلات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا