قهوه سازبایترون

دستگاه قهوه ساز برقی اسپرسو بایترون

دستگاه قهوه ساز برقی بایترون به عنوان یکی از کاربردی ترین تجهیزات قابل استفاده برای تهیه اسپرسو می باشد که از قیمت و مدل های متنوعی برای خرید، برخوردار است.
ویژگی ها و کارایی های موجود در دستگاه های قهوه ساز خانگی از اصلی ترین مواردی می باشد که در انتخاب آن از سوی مشتریان می تواند تاثیر گذار باشد و در این میان قهوه ساز بایترون به عنوان یکی از برندهای سازنده قهوه ساز های برقی خانگی می باشد که می توان خرید آن را با مدل ها و همچنین شکل های متنوعی به انجام رسانید.
مدل قهوه ساز BFK-3600، به عنوان یکی از دستگاه های شرکت بایترون می باشد که دارای فیلتر دائمی بوده و قدرت 1250 وات آن سبب شده تا بتوان از آن در تهیه یک قهوه اسپرسو حرفه ای استفاده نمود.
ظرفیت مخزن این دستگاه 1.8 لیتری می باشد و با دارا بودن دو رنگ سفید و مشکی، این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا بر اساس سلیقه خود برای خرید قهوه ساز اقدام نمایند.

قهوهساز بایترون

قهوه ساز بایترون مدل BEC-8200

این نیز به عنوان یکی از دیگر مدل قهوه سازهای خانگی بایترون می باشد که فشار بخار پانزده بار آن سبب شده تا برای استفاده در کافی شاپ های کوچک نیز مناسب باشد و از طرفی مخزن آن نیز دارای ظرفیت 1.5 لیتری خواهد بود که با 24 ماه گارانتی در نظر گرفته شده برای این قهوه ساز اسپرسو، شاهد آن هستیم که بهترین گزینه برای خرید از سوی مشتریان می باشد.
رنگ مشکی به همراه بدنه استیل قهوه ساز کاپوچینو ساز بایترون به همراه صفحه گرم نگه دارنده فنجان از اصلی ترین شاخصه هایی می باشد که در خصوص این قهوه ساز حرفه ای می توان بیان نمود تا مشتریان با اطمینان کامل اقدام به انتخاب آن نمایند.
منبع: بازار شکلات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا