قهوه سبزقهوه عربیکا

خرید قهوه سبز عربیکا فله

خرید قهوه سبز روبوستا و عربیکا از دانه هایی نظیر قهوه اندونزی مورد نیاز کارگاه های رستینگ می باشد که از طریق این مرکز، یک موقعیت مناسب برای فروش عمده فراهم شده است. قهوه سبز ویتنام، کنیا، برزیل، چری، پی بی هم از دیگر قهوه های عرضه شده با قیمت های تجاری و عمده می باشد که مشتریان می توانند سفارش خود را در کیسه های ۶۰ کیلویی از این دانه های قهوه به انجام رسانند.

قهوه سبز اندونزی، یک قهوه کاربردی می باشد که با رست آن می توان بهترین نوشیدنی ها از قبیل قهوه اسپرسو، فرانسه و دیگر قهوه ها را فراهم نمود. برای شناخت بیشتر ویژگی دانه های قهوه سبز اندونزی می توانید با ما همراه باشید.

دانه قهوه سبز اندونزی

مهم ترین ویژگی هایی که در خصوص قهوه های اندونزی می توان بیان نمود، شامل:

 • رطوبت ۱۰ درصدی
 • کیفیت گرید A
 • دو بار شستشو
 • دانه های بزرگ و شفاف
 • کافئین بالا
 • میزان شکستگی پایین
 • اندازه حداکثری ۱۵ میلی متری

قهوه های اندونزی روبوستا بیش از نمونه های عربیکا آن می باشد به گونه ای که بر اساس اندازه گیری های انجام شده، این نسبت، سه به یک است.

از انواع دانه های قهوه که در اندونزی کشت می شوند می توان به قهوه های زیر اشاره نمود:

 1. قهوه سوماترا
 2. قهوه جاوه
 3. قهوه سولاوسی
 4. قهوه پاپوآ

خرید قهوه سبز

خرید قهوه سبز لاغری

در خرید قهوه سبز، با توجه به زمینه های می توان انواع نمونه های مختلف را انتخاب نمود و قهوه سبز لاغری هم به عنوان یکی از محصولاتی است که در بازار کنونی از میزان مصرف بالایی برخوردار است.

پودر قهوه سبز روبوستا تهیه شده از قهوه های اندونزی، ویتنام و برزیل از بهترین محصولاتی خواهد بود که در فرایند لاغری و چربی سوزی تاثیر دارد و ضمن تولید مطمئن و تضمین شده آن، فروش عمده آن را نیز از طریق این مرکز با بهترین قیمت، امکان پذیر ساخته ایم.

منبع: qahvesaz.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا