گروه بازرگانی رادمان
شنبه , ۶ آذر ۱۴۰۰
خانه / قهوه ساز گاستروبک 42609 / خرید دستگاه قهوه ساز برقی گاستروبک ۴۲۶۰۹

خرید دستگاه قهوه ساز برقی گاستروبک ۴۲۶۰۹

قهوه ساز گاستروبک ۴۲۶۰۹، یک دستگاه اسپرسو ساز برقی می باشد. خرید آن را به چه روشی انجام دهیم تا شاهد پرداخت کمترین هزینه باشیم؟
یکی از قوی ترین شرکت های سازنده دستگاه های قهوه ساز برقی، اختصاص به کمپانی گاستروبک دارد که انواع مدل قهوه ساز خانگی و صنعتی را با بهترین کیفیت و طول عمر توانسته تولید و عرضه نماید و در این زمینه از جمله پیشنهادات قابل ارائه در جهت خرید یک قهوه ساز حرفه ای، اختصاص به مدل ۴۲۶۰۹ دارد.
به طور کلی بسته به موقعیت های مصرفی و همچنین قیمت های در نظر گرفته شده برای خرید قهوه ساز، شاهد ارائه پیشنهادات گسترده با کارایی های متنوع هستیم که قهوه ساز گاستروبک برای هر کاربردی توانسته بهترین گزینه ها را پیشنهاد نماید.

قهوه ساز گاستروبک

ویژگی های قهوه ساز گاستروبک ۴۲۶۰۹

بدنه محکم این قهوه اسپرسو ساز از استیل تشکیل شده و این مسئله سبب می شود تا بیشترین طول عمر را در آن مشاهده نمود و از طرفی طراحی لوله نازل بخار متحرک آن نیز در ارائه کف شیر مناسب و سریع نیز می تواند موثر باشد.
این قهوه ساز خوب با دارا بودن مخزن با ظرفیت ۲٫۲ لیتری خود، می تواند گزینه مناسبی به جهت مصارف کافی شاپی باشد و از طرفی سازندگان این دستگاه توانسته اند سینی گرم نگه دارنده فنجان را نیز به درستی برروی آن طراحی نموده و در نتیجه شاهد آن هستیم که امکان استفاده قدرتمند از این قهوه ساز وجود دارد.
فشار بخار ۱۷ بار قهوه ساز گاستروبک، نشان دهنده این مسئله می باشد که می توان در تهیه یک قهوه اسپرسو با کرمای عالی به بهترین شکل اقدام نمود و در حال حاضر فروش قهوه ساز معرفی شده به همراه خدمات پس از فروش آن انجام می پذیرد.
منبع: بازار شکلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه قهوه ساز اسپرسو گاستروبک ۴۲۶۰۹

قهوه ساز گاستروبک ۴۲۶۰۹، از دستگاه های اسپرسو ساز نیمه صنعتی محسوب می شود که …